Novinky 2018

 

28.12.2018 - PF 2019

 

2.12.2018 - Mezinárodní výstava Praha

V neděli nám Harry udělal radost získáním jedenáctého titulu CAC, a to již počtvrté ve třídě šampionů. Byla to poslední výstava tohoto roku a zakončili jsme ji nejlépe jak jsme mohli.

 

13.11.2018 - Podzim

Stále ještě si užíváme nádherný a relativně teplý podzim na Vysočině. Tentokrát Harryho na procházce doprovázeli nevlastní sourozenci Merlin a Ginny. 

26.10.2018 - Procházky

Harry si užívá teplý podzim se svou psí kamarádkou Česinkou a nevlastním bráškou Merlinem. Kéž by takové počasí vydrželo ještě dlouho a Harry si mohl takové psí radovánky užívat co nejdéle!

 

6.10.2018 - Mezinárodní výstava České Budějovice

V sobotu jsme měli velký úspěch na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. Harry zde vyhrál ve třídě šampionů, získal titul CAC, k tomu ještě res CACIB a dokončil tím poslední podmínku pro udělení titulu ČESKÝ GRAND ŠAMPION! Jsme na Harryho opravdu pyšní!

 

8. - 9.9.2018 - Klubová výstava Brno Žebětín

Během tohoto víkendu se konala dvoudenní klubová výstava pořádaná Retriever klubem. Na tuto výstavu byly pozvané rozhodčí z Anglie Mrs. Janis Ward a Mrs. Paula Edwards. Jejich ocenění našeho Harryho si velice vážíme a na tento víkend budeme dlouho vzpomínat.

Sobota, třída šampionů, V1 CAC, CC a Klubový vítěz !!!

Neděle, třída šampionů, V1 CAC a CC!!

Tento víkend jsme si užili nejen my, ale také Harry, a to díky své nevlastní sestřičce Ginny. Ta s námi strávila tři dny, a to nejen na výstavě, ale i doma. Tam se odehrály největší zážitky a sourozenecké plyšákové bitvy, na které budeme všichni dlouho s úsměvem vzpomínat.

 

18.8. - 25.8.2018 - Výcvikový tábor Strmilov

Ani letos jsme si nenechali ujít výcvikový tábor pro retrievery v chatové osadě Leština u Jindřichova Hradce. Dopolední cvičení Harryho moc bavilo a odpolední procházky a plavání v místním rybníku ještě víc. Byl to povedený týden a těšíme se na další výcvikový pobyt příští rok. 

25.8.2018 - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

Tradice se nesmí porušovat a tak i letos jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi. Harry byl přihlášený do třídy šampionů, kde získal nádherný posudek a umístil se na druhém místě s titulem res CAC! Máme z Harryho velkou radost.

 

11.8.2018 - Klubová výstava KCHLS Třeboň

Výstavu v Třeboni máme moc rádi, je tam krásné prostředí a proto jsme se na výstavu vydali i letos. Pro Harryho to byla premiéra ve třídě šampionů a výsledek nás moc potěšil. Harry se umístil na druhém místě a získal titul res CAC. 

20.7.2018 - Harryho oslava narozenin

Harry oslavil své 4. narozeniny. Všem jeho sourozencům přejeme jen to nejlepší, radost a pevné zdraví v psím životě. Harry dostal další hračky do sbírky a den oslavil narozeninovým obědem s lososem. Moc mu chutnal.

 

7.7.2018 - Harry složil podzimní zkoušky

V sobotu jsme byli přihlášeni na jeden den Jihomoravských derby, kde se konaly podzimní zkoušky. Na zkoušky jsme se poctivě připravovali téměř každý den a vyplatilo se!!! S Harrym jsme to konečně zvládli a náš sen se stal skutečností! Harry je od tohoto dne lovecky upotřebitelným psem a nejen to... splnil poslední podmínku pro udělení titulu šampiona a stává se šampionem ČR a Slovenska! Jsme neskutečně šťastní!

 

26.5.2018 - Velká čest od paní rozhodčí Lynn Kipps!!!

Přihlásili jsme se na klubovou výstavu RK v Chlumci nad Cidlinou, kde měla pasuzovat velmi prestižní a uznávaná rozhodčí Lynn Kipss! Byli jsme velmi zvědaví na její posudek našeho Harryho. Je pro nás neskutečná čest, že rozhodčí tohoto jména udělila Harrymu CAC jakožto vítězi třídy otevřené, následně také VÍTĚZE SPECIÁLNÍ KLUBOVÉ VÝSTAVY a na závěr získal Harry ještě titul BOS! Jsme opravdu pyšní a na tento den jen tak nezapomeneme!

Harry získává titul CAC - vítěz třídy otevřené (13 psů)

Harry získává titul VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

Harry získává na závěr titul BOS - na fotografii s fenou BOB

 

17. - 20.5.2018 - Výcvikový pobyt v Leštině

Už počtvté jsme se s Harrym zúčastnili výcvikového pobytu v Leštině. Harry udělal od minulého výcviku velký pokrok. Ještě musíme zdokonalit přinášení kachny, to ještě není úplně stoprocentní. Jinak jsme s tím, jak Harry pracuje, moc spokojení. Udělal nám radost. 

12. - 13.5.2018 - Klubová výstava KCHLS Humpolec

Krásné prostředí jezdeckého závodiště Zlatá Podkova v Humpolci opět nezklamalo a v kombinaci s krásným počasím jsme zde strávili moc hezký víkend. Harry byl přihlášený do třídy otevřené, kde byla velká konkurence krásných psů. Po oba dny získal od velmi kvalitních zahraničních rozhodčích krásné posudky a v neděli dokonce třetí místo! Máme velikou radost!

12.5. - třída otevřená V
13.5. - třída otevřená V3

 

11.5.2018 - Výstavní přípravy

Harry se připravuje na výstavní mola. Chystáme se na dvoudenní klubovou výstavu do Humpolce. Vykoupáno máme, teď ještě uschnout...

 

6.5.2018 - Cvičíme na Velkém Dářku

Dnes jsme měli den ve znamení výcviku. Z Prahy za námi přijela na návštěvu Meggie a přidala se k nám další Harryho psí kamarádka Česinka. Všichni jsme se vydali cvičit na Velké Dářko a na přilehké louky. Všem to šlo opravdu skvěle a užili jsme si krásné odpoledne. 

29.04.2018 - Krásné počasí

Konečně máme krásné počasí i na Vysočině a Harry si ho náramně užívá.

 

10.-11.2.2018 - DUOCACIB Nitra

Tento víkend jsme se s Harrym zúčastnili první letošní výstavy. Harry už se moc těšil, na výstavě nebyl tři měsíce. V kruhu se nádherně předvedl a výstavní sezónu jsme tak zahájili krásnými výsledky! První den získal hodnocení výborný 3 a druhý den výborný 2 a tituly res CAC a res CACIB!

10.2.2018, rozhodčí Eva Felzegyová (SK), V3


11.2.2018, rozhodčí Miloš Kašpar (CZ), V2, res CAC, res. CACIB

 

8.2.2018 - Harry král Vysočiny

 

4.2.2018 - Zimní procházka

Nedělní procházka k Velkému Dářku. Konečně trochu sněhu a sluníčko. Harry s kamarádkou Česinkou a berňačkami Dorinkou a Feritkou se pořádně vyřádili.


 

1.1.2018 - Ohlédnutí za rokem 2017

Rok 2017 byl pro nás v mnoha ohledech nezapomenutelný, proto jsme se rozhodli si největší momenty připomenout v malém ohlednutí za rokem 2017.

  • leden - začali jsme výstavním úspěchem na Hanácké výstavě v Brně s titulem res CAC
  • únor - byly spuštěny naše webové stránky
  • duben - Harry získal 2x res CAC na mezinárodní výstavě v Bratislavě a 1x res CAC na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích
  • červenec - po překonání těžkého zápalu plic se vracíme na výstavní prkna a získáváme CAC na národní výstavě v Klatovech
  • srpen - ohromný úspěch na klubové výstavě v Třeboni, kde Harry získal titul CAC, vítěz Třeboně a BOS!
  • září - Harry sklízí další úspěchy na výstavě, tentokrát na Slovensku, kdy na mezinárodní výstavě v Nitře získává titul CAC, CACIB a BOS!
  • listopad - naše první účast na světové výstavě a nezapomenutelný úspěch Harryho, kdy se ve své třídě dostal do úžšího výběru mezi TOP8!