Novinky 2015

 

28. - 29.11.2015 - MVP DUOCACIB NITRA SK

Naše úplně první zahraniční výstava! Doposud jsme cestovali po výstavách pouze v ČR, tentokrát jsme ale vyrazili na Slovensko. Harry nám udělal radost, protože oba dny se dostal do pořadí! V sobotu se umístil na 3. místě a v neděli dokonce na 2. místě s titulem res CAC!

 

31.10.2015 - MVP PRAGUE EXPO DOG Praha

Harry opustil třídu mladých, protože už se stal junior šampionem ČR. Jeho začátek v mezitřídě byl velmi úspěšný. Harry získal hodnocení výborná a 3. místo!

 

13.10.2015 - Spokojený Harry

Harry miluje okolní přírodu Radostína a uživá si volnost a procházky

 

29.8.2015 - MVP INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav

Vástava na kterou nikdy nezapomeneme!! Nejen, že Harry dokončil titul Junior šampion ČR získáním posledního potřebného titulu CAJC, ale na této výstavě získal i titul BOJ (Best of Junior) a dokonce také titul BOB (Best of Breed), coby nejkrásnější zlatý retriever výstavy! V odpoledních soutěžích si vyběhal ještě navíc titul Junior BIG1! Jsme neskutečně šťastní!

 

22.8.2015 - Klubová výstava KCHLS Třeboň

S Harrym jsme se zúčastnili klubové výstav v hezkém prostředí Třeboně. Ve třídě mladých byla celková konkurence osmi psů. Harry se paní rozhodčí moc líbil a měli jsme obrovskou radost, když ho postavila na první místo! Harry tak získal svůj druhý titul CAJC a je o krůček blíž k získání titulu Junior šampion ČR.

 

20.7.2015 - Harry slaví své první narozeniny

Harry slaví své první narozeniny a my si to užíváme s ním. Je to nádherné ho pozorovat s jakou radostí přijal plyšovou zebřičku mezi své ostatní hračky.

 

11.7.2015 - Harry si užívá léto

Harry neustále vyhlíží u plotu kolemjdoucí a se všemi rád pohovoří. Posiluje tak zadní nohy :-) Každý den chodí plavat do Velkého Dářka a užívá si léto.

 

30.5.2015 - Klubová výstava RK Konopiště

Velmi deštivá výstava a obrovská konkurence! V Harryho třídě bylo celkem neuvěřitelných 16 psů! Harry se dostal do užšího výběru mezi 7 nejlepších psů, dál už se neprobojoval. Dostal ale moc krásný posudek a hodnocení Výborný.

 

 
13.5.2015 - Genetické výsledky

Když se konala výstava v Praze, byla tam stánek, kde odebírali vzorky na různé genetické testy. Nechali jsme Harryho otestovat na PRA1 a PRA2 a dnes přišly výsledky. Harry je čistý na PRA1 i na PRA2. Jsme moc šťastní!

 

2.5.2015 - MVP PRAGUE EXPO DOG Praha

Harry zahájil svou výstavní kariéru. Nastoupil ve věku 9,5 měsíce do třídy mladých jako nejmladší. Konkurence byla veliká - celkem devět psů! Harry si vedl skvěle a my jsme nemohli skrýt slzy štěstí, když vyhrál a získal tak svůj první titul CAJC. Stal se tak čekatelem šampiona ČR.

 

 

29.3.2015 - Výstavní přípravy

Harrymu začaly výstavní přípravy. Jeli jsme na návštěvu do CHS Dorado Blanco za Lenkou Nokič, která nám pomohla s přípravou na Harryho první výstavu. Lenka nám Harryho ostříhala, zkusili si spolu postoj a běh a na začátku května už to bude naostro.

 

17.3.2015 - Harry plave

Zde na Velkém Dářku se Harry naučil plavat a moc ho to baví :-)

 

 

3.2.2015 - Půlroční Harry

Harrymu je půl roku. Miluje sníh a procházky po Vysočině