Novinky 2019

 

20.7.2019 - Harry slaví narozeniny

Již uběhlo pět let od té doby, co se narodil náš Harry! Přejeme mu hlavně aby byl zdravý ještě spoustu let! Narozeniny jsme oslavili tradičně pečeným kuřátkem a Harrymu moc chutnalo.


 

14.6.2019 - Evropská výstava Wels Rakousko

Účastnili jsme se Evropské výstavy, kde jsme nastoupili ve velmi velké konkurenci třídy šampionů, ve které bylo přihášeno celkem 34 krásných psů. Posuzoval zde rozhdočí z Velké Británie Mr. Frank Kane. Harry se důstojně dostal do užšího výběru TOP 10. Výstava byla velice náročná v tom, že hala nebyla klimatizována a byla v ní příšerné vedro. Harry se dostal na řadu až kolem druhé hodiny, podmínky v tu dobu už byly opravdu hrozné. 

 

25.5.2019 - Klubová výstava Žebětín RK

Harry získal na této klubové výstavě ve třídě šampionů titul res CAC od rozhodčího Mr. Liam Moran.

 

11. - 12.5.2019 - Klubová výstava Humpolec KCHLS

Opět jsme se účastnili jako tradičně klubové výstavy v Humpolci. Harry získal oba dny hezké posudky od rozhodčích Mr. Jim Richardson a Mr. Gordon MacKenzie. První den získal Harry známku výborná a druhý den výborná 2 res CAC.

 

 

20.4.2019 - Mezinárodní výstava Praha

V sobotu jsme se s Harrym zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze a ve třídě šampionů získali skvělé 2. místo a titul res CAC! Jsme na Harryho velmi pyšní!

 

2.3.2019 - Zima na Velkém Dářku

Harry si užívá sněhu v okolí Velkého Dářka.


 

1.1.2019 - Ohlédnutí za rokem 2018

Rok 2018 byl pro nás opravdu vyjímečný a proto bychom rádi na naše největší úspěchy v tomto článku zavzpomínali

  • únor - výstavní úspěch na slovenské výstavě, kde jsme získali titul res CAC a res CACIB
  • květen - obrovská čest pro nás na klubové výstavě v Chlumci nad Cidlinou, kde Harry získal od paní rozhodčí Lynn Kipss titul CAC, Klubový vítěz a na závěr také BOS!
  • červenec - Harry složil klubové podzimní zkoušky a stal se tak šampionem krásy ČR a Slovenska!
  • září - na klubové výstavě v Žebětíně získal Harry oba dva dny titul CAC ve třídě šampionů, v sobotu získal také titul klubového vítěze
  • říjen - na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích získal Harry titul CAC ve třídě šampionů a stává se tak českým Grand šampionem!!
  • prosinec - rok 2018 jsme zakončili výstavním úspěchem na mezinárodní výstavě v Praze titulem CAC ve třídě šampionů